BIOTECH USA – CarboX, 1000 g.

Kategorija:

Aprašymas

CARBO X

Angliavandenių mišinys

Multi-Interval Carbox™ tai labai pažengusi sudėtinga angliavandenių formulė kuri yra moksliškai suprojektuota tiekti optimalią energiją prieš treniruotes ir padidinti energijos lygį po treniruočių. Ji taip pat veikia kaip kreatino katalizatorius.

Lėtas, Normalus, Greitas ir Ypač greitas

Carbox™ yra sukurtas iš penkių formų lėtų, normalių ir greitai pasisavinamų angliavandenių suteikti energijos paramą laikui bėgant. Taigi, be to Carbox™ tiekia itin greitai veikiantį, lengvai virškinamą Vitargo® patentuotą didelės molekulinės masės agentą, kuris pereina per skrandį 80% greičiau ir papildo raumenų glikogeno lygį  70% greičiau nei kitų rūšių angliavandeniai.

Glikogeno ir Insulino lygiai aukštyn!

Carbox™ pakrauna Glikogeno atsargas ir padidina insulino gamybos lygį antikataboliam/ nabolinis poveikiui. Jis sukuria geriausią aplinką ypatingam raumenų augimui.

Kreatino katalizatorius

Šis pagrindinis energijos reaktorius padidina bet kurių vartojamų kreatino papildų veiksmingumą. Kai naudojamas su kreatinu, Carbox™ veikia kelių intervalų kreatino transportavimo agentas padedantis tiesiogiai pristatyti kreatiną į jūsų raumenų ląsteles.

Pakuotės dydis: 1000g. Porcijos dydis: 50g. Porcijų kiekis pakuotėje: 20.

Miastinė vertė (1-oje porcijoje 50 g):

Kiekis porcijoje RPN%
Energetinė vertė 205 kcal
Multi-Interval Carbo X angliavandenių mišinys (Dekstrozė, maltodekstrinas,  fruktozė, ribozė, vitargo) 50 g 7 %
Baltymų 0 g
Riebalų 0 g 2 %

* RPN – rekomenduojama paros norma

Vartojimas:

Išgerkite 50 g Carbox™ su 300 ml jūsų pasirinktu gėrimu. Naudokite vieną porciją Carbox™ prieš arba per treniruotes ir varžybas.

BIOTECH USA – CarboX, 1000 g.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “BIOTECH USA – CarboX, 1000 g.”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Į viršų