UNIVERSAL NUTRITION – Torrent, 1490 g.

Kategorija:

Aprašymas

UNIVERSAL Torrent 

Torrent ™ formulė yra sukurta siekiant padidinti anabolinį “galimybių langą”, kuris egzistuoja po sunkios treniruotės.

Nevalgant, kultūristo baltymų balansas išlieka neigiamas. Jei norite auginti raumenis- tai tikrai nėra gerai. Štai čia Torrent ateina. Jis veikia greitai ir efektyviai tiekia tavo raumenims galingas bangas brangiųjų maistinių medžiagų. Po sunkios treniruotės jūsų raumenys yra nuvarginti, glikogenas yra išeikvotas ir jūsų kūnas patenka į žalojančią katabolinę būklę. Kultūristams, tai yra ypač nenaudinga.

Suvartotas nedelsiant po treniruotės, Torrent patentuotas raumenų masės aktyvavimo mišinys, skuba nukelti tavo kūną atgal į „anabolinę žalios šviesos“ būklę, greitai atstatant pažeistas raumenų skaidulas ir  skatinant šviežią augimą. Pirma ir svarbiausia jis turi baltymus. Torrent yra pakrautas hidrolizuotu išrūgų baltymu, kuris sudarytas iš mažų išrūgų peptidų, kurie gali būti greitai virškinami ir pasisavinami.

Torrent sudėtyje taip pat yra specializuota angliavandenių Osmosulin  Matrica, kuri leidžia greitą glikogeno atsistatymą ir sparčiausią raumenis maitinančių maistingųjų medžiagų absorbciją. Šis mišinys yra supakuotas su optimaliu santykiu sudėtingų angliavandenių iš naujoviškų vaškinių kukurūzų krakmolo, maltodekstrino ir cukraus gauto iš farmacinės kokybės dekstrozės. Šis mišinys leidžia padidinti anabolinį insuliną paprastą cukrų susiejus su didelės molekulinės masės angliavandenių, maistinių medžiagų pritraukimo poveikiu.

Formulė yra prisodrinta 18 gramų pagrindinių amino rūgščių ir kreatino mišiniu. Anabolinė matrica, kuri po treniruotės pastatys jūsų raumenis atsistatymo pagreitį. Išgėrus iškart po intensyvių treniruočių, šis stiprus mišinys sukelia stiprią anabolinę bangą, kuri perneša maistines medžiagas į tavo alkanas raumenų ląsteles.

Torrent yra anabolinė, gamtos nesukurta jėga.

GRYNASIS KIEKIS: 1490g. Vienos porcijos dydis 3 samteliai (99g). Porcijų kiekis pakuotėje 15.

MAISTINĖ ENERGETINĖ VERTĖ (1 porcijoje, 3 samteliuose, 99 g): 302 kcal/1264kJ. Riebalai 1,5 g, Angliavandeniai 52g (iš jų cukrus 26 g), baltymai 20 g, kalcis 112 mg (11%RPN), natris 127 mg (5%RPN), kalis 192 mg (6%RPN), specialus Torrent mišinys 18 g, antikatabolinis L-Leucino kompleksas 8 g (L-Leucinas, L-Leucinas Alfa ketoglutaratas (AKG), L-Leucino Etil Esteris, N-Acetil Leucinas), Volubolik amino mišinys 7 g (taurinas, Gliutaminas Alfa Ketoglutaratas (AKG), L-Fenilaninas, Citrulino malatas), Kreabolik kompleksas 3 g (Kreatino monohidratas, kreatino etil esteris (CEE), Magnio kreatino chelatas (MCC), Tri-metil glicinas (TMG). RPN % – rekomenduojama paros norma. Kitiems rekomenduojama paros norma nenustatyta.

SUDĖTIS: Osmosulin matrica (D-gliukozė, vaškiniai kukurūzai, maltodekstrinas), dalinai hidrolizuotas išrūgų baltymų koncentratas (iš pieno) (tiekiantis Di-, Tri-, Oligo- ir Polipeptidai), obuolių rūgštis, dirbtinės kvapiosios medžiagos, citrinos rūgštis, natrio chloridas, magnio fosfatas, kalio fosfatas, saldiklis sukralozė, acesulfamo kalis, dažikliai Fd ir C Raudonas 40, Fd ir C mėlynas 1. Pagaminta įrenginyje, kuriame apdirbami pienas, sojos, kiaušiniai ir riešutai.

VARTOJIMAS: išgerkite vieną porciją, 3 samtelius (99 g) su 550 ml vandens ir suvartokite po treniruotės ne vėliau nei per 30 min.

Neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos vartojimo normos. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.  Laikyti gerai uždarytą vėsioje, sausoje patalpoje, toliau nuo tiesioginių saulės spindulių. Prieš vartojant konsultuotis su sporto gydytoju ar treneriu.

UNIVERSAL NUTRITION – Torrent, 1490 g.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “UNIVERSAL NUTRITION – Torrent, 1490 g.”

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Į viršų