UNIVERSAL NUTRITION BCAA Stack, 250 g

Kategorija:

Aprašymas

UNIVERSAL BCAA STACK, 250 g (maisto papildas su saldikliu, milteliai) BCAA ir glutamino mišinys. Žaliųjų citrinų skonis.

BCAA Stack – tai išsišakojusių amino rūgščių ir glutamino junginys, sukurtas remiantis klinikiniais tyrimai medicinoje, jog būtent toks derinys turi ypatingai stiprų regeneruojamąjį poveikį. Ši puiki kombinacija bus naudinga kiekvienam, kurio treniruotės pasiekia kritines ribas. Šis produktas padės ir tiems, kurie laikosi mažai kalorijų turinčios dietos – BCAA Stack naudojimas apsaugos liesą raumeninę masę. Tokiu atveju jūsų raumenys bus masyvesni, o riebalinis sluoksnis mažės. Be to tokia kombinacija tinka visiems kurie pervargsta kasdieniniuose darbuose, naudojimas padėtų apsaugoti širdį ir visą organizmą nuo pertempimų.

MAISTINĖ ENERGINĖ VERTĖ (1 porcijoje, 10 g): 0 kcal/0 kJ, Riebalų 0 g, Angliavandenių 0 g, Glutamino 2,75 g, Leucino (L-leucino) 2,5 g, Izoleucino (L-izoleucino) 1,25 g, Valino (L-valino) 1,25 g.

RPN – rekomenduojama paros norma. Kitiems rekomenduojama paros norma nenustatyta.

SUDĖTIS: glutaminas, L-leucinas, L- izoleucinas, L-valinas, kvapioji medžiaga (vynuogių), rūgštingumą reguliuojanti medžiaga citrinų rūgštis, saldiklis aspartamas, dažikliai  alura raudonasis AC (įspėjimas: šis dažiklis gali neigiamai paveikti vaikų aktyvumą ir dėmesį) ir briliantinis mėlynasis FCF. Turi fenilalanino šaltinį. Netinka žmonėms alergiškiems fenilalaninui.

VARTOJIMAS: Jėgos sporte: Esant sunkioms ir intensyvioms treniruotėms naudoti 2 arbatiniu šaukštelius į 300ml vandens tik nubudus, bei dar 2 iškart po treniruotės.Ne treniruočių dienomis gerti 1 šaukštelį ryte ir 1 likus valandai iki miego. Ištvermės, jėgos ir galingumo ištvermės sporte bei žaidybinėse sporto šakose: 1 arbatinis šaukštelis į treniruotės gėrimą su angliavandeniais (pvz. Carbo Plus), tai padės išlaikyti darbingumą visos treniruotės metu. Po treniruotės: 2 arbatiniai šaukšteliai su angliavandenių gėrimu, išmaišytu 500 ml vandens (angliavandeniai tirpale turi sudaryti ne mažiau 5% ir ne daugiau 7% – taip garantuojamas greitas tirpalo pasisavinimas) Esant pervargimams ir persitempimams: 1 arbatinį šaukštelį 1 val. iki miego.

Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.

UNIVERSAL NUTRITION BCAA Stack, 250 g

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “UNIVERSAL NUTRITION BCAA Stack, 250 g”

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Į viršų