Twinlab Amino Fuel 1000, 60 tab.

Kategorija:

Aprašymas

1000 mg išsišakojusios grandinės amino rūgštys, L-Karnitinas ir peptidų surištų ir laisvųjų amino rūgščių vienoje tabletėje! “High-Tech baltymų, kurie yra lengvai virškinami, absorbuojami ir panaudojami siekiant padidinti augimą ir optimizuoti baltymų sintezę * Kaip tai veikia: Twinlab ® Amino Fuel ® tabletės yra amino rūgščių papildas, kurio sudėtyje yra aukštųjų technologijų su 1000 mg (vienoje tabletėje) anabolinių šakotos grandinės amino rūgščių, L-Karnitinas ir peptidų surištų ir laisvųjų amino rūgščių formulė. Visos šios lengvai absorbuojamos amino rūgštys iš aukščiausios kokybės išrūgų ir kiaušinių baltymai.

Pakuotės dydis: 60 tablečių. 1 porcijos dydis: 4 tabletės. Viso porcijų pakuotėje: 15

Maistinė vertė:

Kiekis Kiekis porcijoje 4tab RPN%
Kalorijos 20 kcal **
Baltymai (hidrolizuotas išrūgų izoliatas) 5 g **
Kalcis 25 mg 3%
Natris 10 mg <1%

Sudėtis: – Hidrolizuotas išrūgų baltymų izoliatas, L-Glutaminas, celiuliozė, daržovių stearino rūgštis, kroskarmeliozės natrio druska, kiaušinių baltymo hidrolizatas, silicio dioksidas, L-Karnitinas tartratas, polietilenglikolis, karageninas, maltodekstrinas, vanduo.

Vartojimas: Gerkite 4 tabletes per parą kiekvieno valgio metu arba kaip rekomenduojama profesionalaus trenerioNorėdami gauti geriausius rezultatus, naudokite tinkamą mitybą ir pratimų programą.

Twinlab Amino Fuel 1000, 60 tab.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Twinlab Amino Fuel 1000, 60 tab.”

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Į viršų