Trec Nutrition Vitamin B Complex 60 kaps

Kategorija:

Aprašymas

  • Padidėjusi energija, koncentracija ir daug efektyvesnis metabolizmas
  • Maksimalus maistinių medžiagų pasisavinimas
  • Koncentruotas B grupės vitaminų kompleksas

Tiksliai subalansuotas iš pagrindinių B grupės vitaminų ir metabolinių aktyvatorių jis padeda absorbuoti ir veiksmingai panaudoti visus jūsų maisto raciono komponentus, o tai – efektyvus baltymų, riebalų ir angliavandenių įsisavinimas.

Ar jūsų po intensyvių treniruočių niekada nekamuoja pervargimo jausmas?
Pratimai, kurie ankščiau jums kėlė malonumo jausmą dabar atrodo sunkūs ir varginantys? Atminkite, kad net mažiausa fizinė veikla visada padidins jūsų organizme energijos paklausą. Visi žino, kad energijos gamybai daugiausia reikia angliavandenių ir riebalų. Tačiau ne kiekvienas žino, kad kai kurių mikroelementų mitybos racione trūkumas gali rimtai trukdyti pasisavinti ir panaudoti energiją iš maisto medžiagų. Todėl, siekiant patenkinti sportininkų ir fiziškai aktyvių žmonių konkrečius reikalavimus, TREC mitybos ekspertai sukūrė preparatą iš B grupės vitaminų ir metabolinių aktyvatorių. Vitamin B Complex maisto papildo sudėtyje yra komponentų, kurie gali padidinti energijos gamybą ir pagerinti organizmo adaptaciją, padėdami nervų ir imuninės sistemų funkcionavimo pajėgumui.

Vitaminų paklausa sporte

Mityba yra labai svarbi užsiimant intensyvesne fizine veikla ir tinkamai organizmo regeneracijai. Veiklos metu intensyviai padidėja organizmo metabolizmas. Mūsų organizmui reikia ne tik papildomos energijos, bet taip pat labai svarbu, iš kur ta energija gaunama. Didelę svarbą šiame procese turi vitaminai, kurių, daugeliu atveju, organizmas negali pasigaminti. Dažniausiai jie veikia kaip cofactor – biocheminių reakcijų kofaktoriai, dalyvavaudami fermentinėse reakcijose. Pagrindinių vitaminų trūkumas fermentinėse reakcijose turi didelę svarbą. Atskirų vitaminų trūkumas palaipsniui gali privesti prie viso organizmo metabolinių bei biocheminės pusiausvyros sutrikimų.

B grupės vitaminų vaidmuo

Šios grupės vitaminai yra ypač svarbūs sportininkams ir fiziškai aktyviems žmonėms, kadangi yra atsakingi už pagrindinius procesus, kuriuose yra gaminama energija.Vitamin B Complex grupė dirba kaip kofaktorius metabolinėse reakcijose, atsakinga už energijos gavybą iš mūsų suvartojamų angliavandenių, riebalų ir baltymų. Šie kiekiai yra būtini tinkamam organizmo funkcionavimui. Sportininkų mityboje šie kiekiai dažnai viršija rekomenduojamą paros (RPN) normą, kuri yra apibrėžta. Taip yra, kad nepatirtumėme pavojingo jų trūkumo poveikio. Norint pasiekti energijos gamybos padidėjimą, reikia gauti ne tik tinkamas proporcijas pagrindinių maistinių medžiagų, bet taip pat B grupės vitaminų.

Grupės B vitaminų savybės ir funkcijos
Mūsų grupei priklauso: tiaminas (Vit. B1), riboflavinas (Vit. B2), niacinas (Nikotinamidas), Pantoteno rūgštis, piridoksinas (Vit. B6), folio rūgštis, ciankobalaminas (Vit. B12) ir biotinas. Ši grupė susijusi su trimis metaboliniais kofaktoriais – cholinu, inozitoliu ir PABA (para – aminobenzoine rūgštimi). Visos šios medžiagos organizme atlieka tiksliai apibrėžtą funkciją. Labai dažnai jos sąveikauja tų pačių medžiagų apykaitos skirtinguose etapuose. Daugeliu atvejų jos būna tuose pačiuose
maisto produktuose.

Vitaminas B1 (tiaminas)
Padeda organizmui gauti energijos iš angliavandenių ir reguliuoti raumenų ir nervų įtampą, kuri daro įtaką organizmo regeneracijos procesui. Tiaminas kartu su vitaminu B6 (piridoksinas) ir vitaminu B12 (ciankobalaminas) dalyvauja serotonino gamyboje smegenyse. Jo trūkumas gali sukelti labai nemalonių padarinių, pvz., raumenų silpnumą, virškinimo sutrikimus (pykinimas, svorio ir apetito kritimas), nervų sistemos sutrikimus (depresija, nervingumas, nuovargis, bendras silpnumas), širdies ir kraujagyslių sutrikimus (pagreitėjęs širdies ritmas). Už kiekvienas 1000 kcal, kurias sudaro, pvz. 250 g angliavandenių, organizmas sunaudoja maždaug 0,5 mg tiamino.

Vitaminas B2 (riboflavinas)
Labai svarbus, kadangi dalyvauja visų trijų pagrindinių maistinių makroelementų transformacijos procesuose. Už kiekvienas 1000 kcal (energijos sąnaudos fizinio krūvio metu), organizmas sunaudoja maždaug 0,6 mg riboflavino. Riboflavinas padeda aminorūgščių biosintezėje. Be to, papildomai įtraukiant įvestas į flavoproteino sudėtį, dalyvauja kvėpavimo procese. Deja didelis riboflavino kiekis prarandamas kiekvieną dieną kartu su prakaitu. Jo trūkumas gali sukelti galvos svaigimą, nuovargį, koncentracijos ir kvėpavimo sutrikimus, nemigą ar silpnina raumenis.

Vitaminas B3 (niacinas)
Padeda organizmui gaminti energiją aerobinėmis sąlygomis. Dažniausiai dėl vitamino B3 trūkumo organizme lėtėja metabolinė veikla. Papildomi simptomai yra panašūs į visą B grupę: nuovargis ar hiperaktyvumas, apatija, dirglumas, nervingumas, sunkumai su koncentracija. Taip pat pastebėta, kad gali atsirasti ir padidėjęs jautrumas šalčiui.

Vitaminas B5 (pantoteno rūgštis)
Dalyvauja energijos atpalaidavime iš angliavandenių, riebalų ir baltymų. Intensyvios spoto šakos padidina pantoteno rūgšties poreikį. Ji padeda imuninei sistemai kovoti su ligų sukelėjais. Vitamino B5 trūkumas gali sutrikdyti svarbų procesą – glikogeno skilimą į gliukozę, reikalingą energijai fizinio krūvio metu.

Vitaminas B6 (piridoksinas)
Nustato tam tikrų aminorūgščių sintezės procesus, taip padėdamas tausoti baltymus. Be to jis yra nervų sistemos reguliatorius, kuris yra būtinas tinkamai smegenų veiklai. Sportininkai, besilaikantys baltyminės dietos, turi užtikrinti savo organizmui tinkamą piridoksino kiekį. Vitamino B6, kaip ir B5, trūkumas trukdo energijos gamybos procesą.
Folinė rūgštis – kartu su vitaminu B12 padeda raudonųjų kraujo kūnelių gamybai, kuri vyksta kaulų čiulpuose. Taip pat yra svarbi sintezės ir DNR procesuose.

Vitaminas B12 (ciankobalaminas)
Atsakingas už baltymų ir nukleino rūgščių sintezę. Be to dalyvauja angliavandenių ir riebalų metabolizme. Trūkumo poveikis yra iš tiesų didžiulės reikšmės, dėl įvairių procesų, kurie vyksta atitinkamuose lygiuose. Šio vitamino mitybos racione veikia visą kūną: jaučiamas silpnumas visame kūne, gyvybingumo sumažėjimas, galvos svaigimas, svorio ir raumenų masės netekimas, apetito praradimas ir dirglumas.

Vitaminas B7 (biotinas)
Dalyvauja angliavandenių ir riebalų metabolizme. Be šio komponento neįmanoma veiksmingai deginti riebalų. Biotinas yra daugelio fermentų sistemos sudedamoji dalis ir yra būtinas medžiagų apykaitos pusiausvyros palaikymui. Sportas padidina šio svarbaus vitamino paklausą – jis naudojamas kaip neutralizuojantis, dėl intensyvaus raumenų darbo atsirandančiai pieno rūgščiai, trūkstant jo gali varginti raumenų skausmai. Kuo daugiau jūsų organizmas turi biotino, tuo lengviau regeneruojasi.

Cholinas, inozitolis
Dvi sudedamosios dalys, kurios naudojamos kūno riebalų ir cholesterolio mažinime, užkertančios kelią pernelyg dideliam riebalų kaupimuisi kepenyse ir kituose organuose. Cholinas padeda riebalų metabolizme, inozitolis naudojamas fosfolipidų sintezėje. Atsako už maitinių medžiagų transportavimą per ląstelės membraną. Cholinas yra natūralus acetilcholino pirmtakas, kuris yra parasimpatinės nervų sistemos mediatorius. Inozitolis yra mielino sudėtinė dalis, kuri dengia nervus.

PABA – Para-amino benzoinė rūgštis
Natūralus, tirpus vandenyje vitamino B kofaktorius, folio rūgšties struktūrinis komponentas. PABA yra stiprus antioksidantas, kuris padeda odai sudaryti apsauginį barjerą nuo kenksmingų saulės spindulių. Para-amino benzoinė rūgštis padeda geriau panaudoti baltymus, todėl būtina sportininkų mityboje, ypač kūno formavimo ir jėgos disciplinose.

Kam yra rekomenduojamas šis maisto papildas?

Maisto papildas Vitamin B Complex yra skirtas intensyviai besitreniruojantiems sportininkams, kurie turi didesnį vitamino B grupės poreikį. Šio vitamino didesnės dozės (didesnės, nei mūsų paprastai gaunamos su kasdieniu maistu), gali pagelbėti sutvarkyti sutrikusį metabolizmą, padidinti tikslingą angliavandenių, riebalų ir baltymų naudojimą. Vitamin B Complex idealiai tinka žmonėms, kurie dėl įvairių priežasčių turi vitamino B grupės trūkumą, rekomenduojama asmenims, kurie jaučia nuovargį, nuolat veikiami streso ir naudoja stimuliatorius, kaip kad kavą, alkoholį, cigaretes.

GRYNASIS KIEKIS: 60 kapsulių, 46,2 g. 1 porcijos dydis 1 kapsulė, porcijų kiekis pakuotėje 60.

MAISTINĖ ENERGETINĖ VERTĖ (1 kapsulėje): 0 kJ/0 kcal.

Vitaminas B1 (tiamino mononitratas) 20 mg (RPN 1818%)
Vitaminas B2 (riboflavinas) 20 mg (RPN 1428,57%)
Niacinas (nikotinamidas) 20 mg (RPN 125%)
Pantoteno rūgštis (kalcio D-pantotenatas) 20 mg (RPN 333,33%)
Vitaminas B6 (piridoksino hidrochloridas) 10 mg (RPN 717,28%)
Folio rūgštis (pteroilmonogliutamino rūgštis) 160 µg (RPN 80%)
Vitaminas B12 (cianokobalaminas) 20 µg (RPN 800%)
Biotinas (d-biotinas) 20 µg (RPN 40%)
Inozitolis 20 mg, PABA (para-aminobenzoinė rūgštis) 20 mg
Cholino bitartratas 8,2 mg

RPN – rekomenduotina paros norma. Kitiems rekomenduojama paros norma nenustatyta.

SUDĖTIS: maltodekstrinas užpildas, magnio stearatas lipnumą reguliuojanti medžiaga, emulsiklis želatina.

VARTOJIMAS: 1 kapsulė per dieną. Užgerkite 300 ml vandens. Maisto papildas neturi būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Neviršyti nustatytos vartojimo normos. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Prieš vartojant pasikonsultuoti su sporto gydytoju arba treneriu. Laikyti vėsioje, sausoje vietoje. Saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių.

Trec Nutrition Vitamin B Complex 60 kaps

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Trec Nutrition Vitamin B Complex 60 kaps”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Į viršų