Trec Nutrition Peptide Glutamine, 160 kaps

Kategorija:

Aprašymas

Glutamine peptide 160 kapsulių (maisto papildas, kapsulės)

Glutaminas (panašiai kaip kreatinas) padidina vandens susilaikymą raumenų ląstelėse, taip pat skatina baltymų ir glikogeno sintezę tiekdamas azotą (stipri anabolinė savybė). L-Glutamino peptido papildai pagreitina raumenų regeneraciją ir apsaugo nuo pervargimo. L-glutamino peptidas yra gaminamas amerikiečių kompanijos, Commercial Proteins Corporation, kuri pasinaudoja patentuotu procesu, pavadintu: “purškiamas džiovinimas”. Dėka šio proceso peptidų molekulių masė yra minimali, taigi, šis peptidas yra chemiškai stabilus, kuris, savo ruožtu, yra geriausios asimiliacijos. Sudėtis: L-Glutamino peptidų milteliai.

MAISTINĖ ENERGETINĖ VERTĖ (16 kaps., 18,4 g): 277kJ/65 kcal.

Baltymai 12,8 g
Angliavandeniai 1,6 g
Riebalai 0,8 g
L-glutamino peptidai 16 g

SUDĖTIS: L-glutamino peptidai.

VARTOJIMAS: Treniruočių dienomis: 4 kapsules iš karto atsikėlus, 4 kapsules iš karto po treniruotės ir 4 kapsules vakare. Geriausiems rezultatams pasiekti, vartokite kartu su kreatinu ir angliavandeniais (ypač po treniruotės). Ne treniruočių dienomis: 4 kapsules 3 kartus per dieną.

Neviršyti nustatytos rekomenduojamos vartojimo normos. Neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Laikyti gerai uždarytą, sausoje patalpoje, toliau nuo tiesioginių saulės spindulių.

Trec Nutrition Peptide Glutamine, 160 kaps

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Trec Nutrition Peptide Glutamine, 160 kaps”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Į viršų