Trec GABA 750, 60 kaps

Kategorija:

Aprašymas

GABA taipogi turi poveikį svorio metimui. GABA gali stimuliuoti žmogaus augimo hormonus (HGH). Moksliniai tyrimai parodė, jog HGH palengvina riebalų metabolizmą. HGH taip pat yra žinomas dėl savo stulbinančio poveikio raumenų augimui. Padidintas HGH kiekis yra tikrai geras dalykas, ypač kultūristams. Natūraliai HGH kiekis organizme mažėja bėgant metams,todėl kuo vyresnis esate – tuo jums sunkiau numesti svorį. Tai viena iš priežasčių dėl ko GABA tapo toks populiarus.

Moksliniai tyrimai parodė, jog GABA įtakoja ir miego kokybę. Pacientai vartoję GABA sulaukė kokybiškesnio miego bei ryškesnių sapnų. Geresnis išsimiegojimas ir ilgesnis poilsis nulemia žmogaus energingumą dienos eigoje.Prie to paties galima paminėti. jog HGH sukeltas svorio kritimas ir raumenų augimas taip pat veda prie didesnio energingumo dienos metu. Didesnis energijos pojūtis yra dažnai jaučiamas vartojant GABA.

GRYNASIS KIEKIS: 60 kaps, 52,8 g. 1 porcijos dydis: 2 kaps. Porcijų kiekis pakuotėje: 30.

MAISTINĖ ENERGETINĖ VERTĖ (2 kapsulėse): Gama amino-sviestinė rūgštis 1500 mg. RPN – rekomenduotina paros norma. Kitiems rekomenduojama paros norma nenustatyta.

SUDĖTIS: Lipnumą reguliuojanti medžiaga magnio stearatas, emulsiklis želatina.

VARTOJIMAS: 2 kapsulės su 300 ml vandens maždaug 30 minučių prieš einant miegoti.

Neviršyti nustatytos rekomenduojamos vartojimo normos. Neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Trec GABA 750, 60 kaps

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Trec GABA 750, 60 kaps”

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Į viršų