FA Masscore 7000 g

Kategorija:

Aprašymas

  • Carbelac® (išrūgų baltymų koncentratas)
  • Isolac® (išrūgų baltymų izoliatas)
  • OptipepTM (hidrolizuoti išrūgų baltymai)
  • PeptoPro® (hidrolizuotas kazeinas)
  • Vitargo® (kukurūzų krakmolas)

MassCore iš Core linijos yra novatoriškas maistas sportui, efektyvus ir pasiteisinęs aukščiausios kokybės maisto papildas raumenų masei didinti, rekomenduojamas jėgos ir ištvermės sporto šakų sportininkams. MassCore yra aukščiausio lygio baltymų ir angliavandenių mišinys, kuris puikiai patenkina organizmo poreikius po intensyvios treniruotės.MassCore – tai išbaigtas, sudarytas iš kelių mišinių, maisto papildas, tiekiantis organizmui visas medžiagas, reikalingas greitam atsistatymui ir raumenų vystymuisi užtikrinti. Ir visiškai nesvarbu kokio intensyvumo jūsų treniruotės. MassCore puikiai tinka ir megėjams, ir profesionaliems sportininkams.

Kiekviena MassCore porcija tiekia organizmui 40 g aukščiausios kokybės baltymų ir užtikrina raumenų masės augimą ir išlaikymą, di ir tripeptidus bei laisvąsias aminorūgštis, išsiskiriančias iš hidrolizuotų išrūgų baltymų (Optipep™), hidrolizuoto kazeino (PeptoPro®) ir išrūgų baltymų izoliato (Isolac®). MassCore taip pat tiekia 136 g angliavandenių (paprastų ir sudėtinių angliavandenių mišinį bei Vitargo®), kurie yra pirminis dirbančių raumenų energijos šaltinis ir saugo raumenų baltymus nuo panaudojimo energijai gaminti.

Maisto papildas.

Energinė vertė (200 g, 4 kaušeliai) 749 kcal / 3177 kJ

Baltymai     40 g
Angliavandeniai     136 g
Cukrus     20 g
Riebalai     5 g
Sotieji riebalai     3,2 g
Skaidulos     2 g
Natris     0,2 g

SUDĖTINĖS DALYS:: sudėtingieji angliavandeniai [maltodekstrinas, gliukozė, kukurūzų krakmolas (Vitargo®)], baltymų kompleksas [pieno baltymų koncentratas, išrūgų baltymų koncentratas (Carbelac®), pasukos, išrūgų baltymų izoliatas (Isolac®), hidrolizuoti išrūgų baltymai, hidrolizuotų išrūgų baltymų izoliatas (Optipep ™), hidrolizuotas kazeinas (PeptoPro®)] kakava, tirštiklis (ksantano guma), kvapiosios medžiagos, dažiklis (E150c 1,2,3, beta karotenas, 4,5,6, raudonojo burokėlio milteliai).

Kur skoniai: 1 Šokolado, 2 Šokoladas su riešutais, 3 irisų, 4 bananų, 5 vanilės, 6 vanilės migdolų, 7 Braškių.

VartojimasSumaišykite 4 kaušelius (200 g) miltelių su 400 ml vandens arba lieso pieno. Vartokite 1 – ½ porcijos 45-75 minutes prieš treniruotę ir 1 – ½ porcijos iš karto po treniruotės. Ne treniruočių dienomis vartoti pusę porcijos tarp valgiųDėl didelės koncentracijos maistinių medžiagų produktegali suvartoti ½ porcijos nuo 2 iki 3 kartų per dieną.

Maisto papildas neturi būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Neviršyti nustatytos vartojimo normos. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.  Laikyti vėsioje, sausoje vietoje. Saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių

FA Masscore 7000 g

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “FA Masscore 7000 g”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Į viršų