CYTOSPORT Cytocarb II, 896g

Kategorija:

Aprašymas

CytoCarb II ™ yra 100% natūralus kompleksinių angliavandenių kompleksas, kurio sudėtyje yra trumpalaikės, vidutinės trukmės ir ilgą laiką veikiantis linijinės grandinės maltodekstrinų derinys su labai maža “de” (dekstrozės lygiavertiškumas). CytoCarb II padeda palaikyti raumenų glikogeno didžiausias koncentracijas, pagerinti sporto rezultatus ir ištvermę. Sudėtyje nėra riebalų, labai mažai natrio, nėra kvapiųjų medžiagų, dažiklių ar priedų, CytoCarb II “leidžia pakeisti kokteilių ir sulčių angliavandenių kiekį du kartus ar net tris kartus. CytoCarb II ištirpsta akimirksniu vandenyje ir yra puikus papildas padidinti suvartojamų angliavandenių kiekį sunkiasnėms treniruotėms ir greitesiam atsistatymui.

Pakuotės dydis: 896 g. Porcijos dydis: 56 g. Porcijų kiekis pakuotėje: 16.

Maistinė vertė (1-oje porcijoje 56 g):

Kiekis porcijoje RPN%
Energetinė vertė 210 kcal
Riebalų 0 g 0%
Angliavandenių 53 g 18 %
iš jų cukrus 2 g **
Baltymų 0 g **
Natrio 45 mg 2 %

* RPN – rekomenduojama paros norma

Sudėtis:

Cytocarb II TM (Unikalus Cytosport mišinys, kuris susideda iš trumpų, vidutinių ir ilgų linijinių maltodekstrino grandžių, kurios turi labai maža DE (Dextrose Equivalent) gliukozės lygį. Šis mišinys tiekia kompleksinius angliavandenius, maždaug 96,5% be cukraus).

Vartojimas: Sumaišykite 4 samtelius (56 g) miltelių su 250 ml (pagal pasirinkimą ir daugiau) vandens ar kito gėrimo ir išgerkite 30-45 min. prieš treniruotė ir/arba 30-45 min. po treniruotės.

Įspėjimas! Produktas yra pagamintas įrangoje, kurioje gaminamas pienas, sojos, kviečiai ir kiaušiniai.

CYTOSPORT Cytocarb II, 896g

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “CYTOSPORT Cytocarb II, 896g”

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Į viršų