Body Attack L-Carnitine 1500, 100 kaps.

Kategorija:

Aprašymas

Veiksmingas ingredientas L-Karnitinas yra gyvybiškai svarbį į vitaminus ir amino rūgštis panaši medžiagą, kuri užima svarbią padėtį medžaigų apykaitoje. L-karnitinas yra randamas mažais kiekiais visose kūno ląstelėse  ir žymiai prisideda prie optimalaus riebalų deginimo ir energijos išleidimo. Kai intensyviai sportuojate ar esate po dietos, organizmui negali būti tiekiamas su pakankai L-karnitino. Rezultate trūksa carnitino, o tada organizmas praranda gebėjimą deginti riebalų atsargas.

Be to, žmogaus organizmas pradeda mažinti fermentus ir raumenų masę. Body Attack L-Karnitin 1500 kapsulės iš Body Attack nutraukia šį ratą nuolat tiekdami organizmui pakankamai L-karnitino. Riebalų deginimo sugebėjimai, taip pat organizmo galimynės sportuoti yra išlaikomos ir net padidintos. L-Karnitino 1500 kapsulės iš Body Attack išsaugo gliukozės atsargas ir užtikrinti greitą regeneraciją po treniruotės.

1 porcija / 3 kapsulės sudėtyje yra 1500 mg L-Karnitino.

L-Karnitino 1500 kapsulės iš Body Attack užtikrina fizinės ištvermės padidėjimą dėl puikiai subalansuotos jų dozės, todėl pasiekti dar efektyvesnis treniruočių rezultatas.

Maistinė energetinė vertė 1 porcija / 3 kapsulės:

L-Karnitinas 1500 mg

Sudėtis: L-Karnitinas, emulsiklis želatina, lipnumą reguliuojanti medžiaga magnio stearatas.

Vartojimas:

3 kapsulės 1 valandą prieš treniruotes.

Body Attack L-Carnitine 1500, 100 kaps.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Body Attack L-Carnitine 1500, 100 kaps.”

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Į viršų