Biotech USA – Carnitine 1000 mg, 30 tab.

Kategorija:

Aprašymas

  • 1000 mg L-Karnitino vienai porcijai
  • Pagerina riebalų deginimą
  • Pagerina sportinę ir kasdieninę veiklą
  • Pverčia riebalus į energiją

L-karnitinas yra natūrali medžiaga, kuri randama įvairiuose raumeniniuose audiniuose. Sunkių treniruočių metu jūsų raumenys aktyviai ieško papildomos energijos, o L-karnitinas vaidina svarbų vaidmenį riebalų metabolizme, transportuodamas riebiąsias rūgštis į ląstelių mitochondrijas, kur pastarosios gali būti paverstos į naudingą energiją.

Kitaip sakant, vartojant L-karnitiną yra gaunama dviguba nauda, nes jūsų raumenys gauna kuro, kuris reikalingas užtikrinti teisingą jų veiklą, o jūs tuo metu deginate riebalus.

Be riebalų deginimo ir kuro tiekimo raumenims funkcijų, L-karnitinas gerina jūsų širdies natūralias funkcijas, taip pat apsaugo pastarosios raumeninį audinį nuo rimtų pažeidimų sunkių treniruočių metu.

L-karnitinas turi teigiamą poveikį inkstų ir kepenų veiklai. Išgėrus BiotechUSA L-Carnitine 1000 mg tabletės tirpsta palaipsniui. Dėl to organizmas gauna nenutrūkstamą L-karnitino tiekimą. Tai leidžia padidinti L-karnitino poveikį 40-50%.

Maistinė vertė 1 tabletėje: L-karnitino kompleksas – 1000 mg.

Sudėtis: Dikalcio fosfatas, stearino rūgštis ir magnio stearatas.

Vartojimas: Vartoti 1 tabletę per dieną 30-60 min. prieš treniruotę. Neviršyti rekomenduojamos dozės. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Biotech USA – Carnitine 1000 mg, 30 tab.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Biotech USA – Carnitine 1000 mg, 30 tab.”

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Į viršų