Kylanti bikini fitneso žvaigždė Anastasija Sidorevič

Papasakokite apie save, pasidalinkite pasiekimas, pristatykite save.

Esu Anastasija, man 25 metai. Šiais metais likau ketvirta „Lietuvos taurės“ varžybose. Asmeniškai man, tai didelis pasiekimas, nes savo pirmąjį sezoną  (šių metų pavasarį) Vilniuje patekau į top 6. Šį sezoną visose Lietuvos varžybose patekau į finalą.

Kodėl pasirinkote būtent bikini fitneso kategoriją? Kas paskatino ruoštis ir sudalyvauti pirmose varžybose?

Jau seniai žavėjausi bikini fitneso sportininkėmis, slapčia ir aš svajojau kada nors sudalyvauti, bet vis pagalvodavau, kad neišdrįsiu išeiti į sceną. Viskas pasikeitė, kai susipažinau su savo vaikinu ir dabartiniu treneriu – Tomu Petroku. Jis ir išugdė mano meilę sportui, išmokė taisyklingai sportuoti bei tinkamai maitintis, paskatino siekti savo svajonės ir nenuleisti rankų. Iš pradžių sportavau ir sveikai maitinausi dėl savęs, bet vėliau ir visi pažįstami pradėjo raginti išbandyti save varžybose ir pati vis labiau supratau, kad noriu išbandyti save.

Kokios buvo Jūsų įsimintiniausios varžybos ir kodėl?

Įsimintiniausios tikriausiai pavasario sezono Vilniuje vykusios varžybos, kai tapau trečia. Būtent tada išgyvenau teigiamų jausmų antplūdį, euforiją, kai už sunkų darbą buvau įvertinta. Šis laimėjimas man padėjo apsispręsti ruoštis toliau. Šio sezono įsimintiniausios – „Nicole Wilkins“ varžybos. Tai buvo pirmos mano tarptautinės varžybos. Teigiamų įspūdžių buvo labai daug: mane sužavėjo pačios sportininkės ir jų forma, scena, varžybų organizavimas. Taip pat buvo nerealu gyvai pamatyti pro bikinio sportininkes, kuriomis jau daug laiko žavėjausi.

Kiek metų užsiimate šia sporto šaka?

Pusantrų metų.

Koks Jūsų gyvenimo tikslas ar ateities lūkesčiai?

Nemėgstu garsiai kalbėti apie savo planus, kol jie neįgyvendinti.

Plačiau papasakokite apie pasiruošimą „Savickas Classic“ turnyrui, kuris vyko Vilniaus sporto festivalyje.

Varžyboms pradėjau ruoštis nuo liepos 1 dienos. Šio sezono tikslas buvo pagerinti viršutinę dalį: pečius, rankas, nugarą. Taip pat ir patobulinti savo pozavimą. Pozavimo važiavau mokytis į užsienį, taip pat ir pas sportininkę Kristiną Karaliūtę-Stoliarovienę. 3 mėnesius maksimaliai švariai maitinausi, mano racione liko apie 10-15 maisto produktų. Šis pasiruošimas buvo daug griežtesnis nei ruošiantis pavasario sezono varžyboms.

Kas buvo sunkiausia ruošiantis šioms varžyboms? Ar nepatyrėte jokių traumų? Ko teko atsisakyti?

Pradėjau ruoštis vasarą, tad sunkiausia buvo atsisakyti atostogų ir kitų vasaros malonumų: šaltos latte kavos, ledų, vaisių. Kartais buvo sunku ir treniruotis, sunkiai pernešu didelius karščius, tad karštomis dienomis sportuoti tvankioje salėje buvo itin sunku. Vasarą ruoštis buvo šiek tiek sunkiau nei žiemą, labai daug pagundų ir kartais dėl karščio tiesiog dingsta apetitas. Psichologiškai antrą sezoną ruoštis buvo jau lengviau nei ruošiantis pirmą kartą. Tvirtai žinojau, ko siekiu, todėl ir nenukrypti buvo lengviau. Žinoma, teko atsisakyti ir mano labiausiai mėgstamų dalykų: šokolado, kepinių ir varškės sūrelių

Iškovojote ketvirtąją vietą, ar tikėjotės taip pasirodyti, o galbūt siekėte aukštesnės vietos?

Iš tikrųjų šį sezoną mano tikslas buvo patekti į top 6, negalvojau konkrečiai kokią vietą noriu užimti. Man buvo svarbu padaryti progresą ir atrodyti geriau nei atrodžiau pavasarį.

Kas Jus motyvuoja ruošiantis varžyboms ir kas padeda nepalūžti?

Labiausiai motyvuoja noras nugalėti pačiai save, tiesiog nerealus jausmas, kai beprotiškai nori šokolado, o sukandi dantis ir suvalgai virtus kiaušinius. Tokiomis akimirkomis, suprantu, kad viskas tik mano rankose. Taip pat motyvuoja kūno pasikeitimai, kai galiu palyginti kaip keičiuosi. Labiausiai padeda nepalūžti mano antroji pusė ir treneris, Tomas Petrokas, kuris mane visada palaiko, kai reikia būtent iš jo gaunu vadinamą spyrį į užpakalį. Taip pat gaunu labai didelį palaikymą iš savo draugų, kurie lydi mane į visas varžybas ir nuoširdžiai džiaugiasi mano pasiekimais.

Kaip sekėsi paskutinės šio sezono varžybos Rygoje? 

Spalio 25 d.  užbaigiau savo sezono varžybas Latvijoje “RĪGAS PĒRLE 2015″, kur užėmiau 6-ąją vietą.

Kylanti bikini fitneso žvaigždė Anastasija Sidorevič

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Į viršų