DUK

Dažniausiai užduodami klausimai

BigBadBoy yra viena didžiausių internetinių maisto papildų prekybos įmonių Lietuvoje, veiklą vykdo nuo 2009 metų. 2011 metais buvo atidaryta pirmoji maisto papildų prekybos parduotuvė Klaipėdoje, p/c Herkaus Galerija. Nuo 2012 metų lapkričio mėnesio atidaryta parduotuvė pavadinimu VitaminSport, p/c BIG2, Taikos pr. 141, Klaipėda

VitaminSport.lt el. parduotuvėje įsigytų prekių pristatymas (visoje Lietuvoje) yra įvykdomas per 1-4 darbo dienas skaičiuojant nuo apmokėjimo datos, 90% užsakymų atkeliauja per 2 dienas. Prekės savaitgaliais nesiunčiamos. Visi užsakymai kuomet apmokėjimas padaromas iki 12 val. yra išsiunčiami tą pačią dieną. Informuojame, jog išimtinais atvejais prekių pristatymas gali vėluoti dėl nenumatytų, nuo Pardavėjo nepriklausančių aplinkybių. Tokiu atveju Pardavėjas įsipareigoja nedelsiant susisiekti su Pirkėju ir suderinti prekių pristatymo klausimus.

Užsakymas rezervuojamas 5 dienas, jei yra pasirenkamas mokėjimo būdas – apmokėjimas banke po užsakymo atlikimo.

Pristatymas Lietuvoje visiems užsakymams, kurių bendra užsakymo suma yra mažesnė nei 200 Lt, kainuoja 10 Lt, bendrai užsakymo sumai viršijančiai 200 Lt sumą – pristatymas NEMOKAMAS! Prekių siuntimo mokestis į Kuršių Neringą derinamas atskiru susitarimu.

Jau startavo nauja paslauga “Sumokėk atsiimdamas”! Jūsų patogumui startavo naujas apmokėjimo būdas, kuriuo pasinaudodami galėsite už papildus sumokėti juos atsiimdami. Atsiimdami savo siuntinį būtinai turėkite lygią atsiskaitymo sumą! Kurjeris neduoda grąžos! Paslaugos kaina 6 Lt* (Paslaugos kaina 6 Lt skaičiuojama papildomai prie siuntimo mokesčio 10 Lt, jei apsipirkimo suma yra mažesnė nei 200 Lt. Jei apsipirkimo suma yra didesnė nei 200 Lt, skaičiuojama tik paslaugos “Sumokėk atsiimdamas” kaina 6 Lt, siuntimo mokestis 0 Lt).

Tai paprasta. Už kiekvieną išleistą litą Jūs gaunate 5 Lojalumo Taškus. Taigi jei išleidžiate 100 Lt -jūs gaunate 500 Lojalumo Taškų, o kiekvienas taškas yra vertas 1 cento, kas reiškia jūs turėsite 5 litus, kuriais galėsite sumažinti kitą užsakymo sumą.

Priimdami užsisakytas prekes patikrinkite siuntos būklę bei pasirašykite sąskaitą faktūrą (važtaraštyje) ar kitą siuntos perdavimo-priėmimo dokumentą. Jei turite kokių pastebėjimų ar pastabų dėl prekės pakuotės, ar prekių kiekio prašome informuoti kurjerio atstovą pristatymo metu. Pastebėjęs, kad pristatytos siuntos pakuotė yra pažeista (suglamžyta, šlapia ar kitaip išoriškai pažeista), gavėjas privalo tai atžymėti važtaraštyje ar kitame siuntos perdavimo – priėmimo dokumente. Pasirašius važtaraštyje be pastabų, laikoma, kad siunta perduota nepažeista.

Prekių grąžinimas vyksta vadovaujantis 2001m. birželio 29d. LR Ūkio ministro įsakymu Nr.217 “Dėl daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo”. Be rimtos priežasties prekę galima grąžinti per 10 darbo dienų, tačiau tik tada, jei prekės įpakavimas nepažeistas. Nepažeidę originalaus įpakavimo Jūs turėsite supakuoti prekę ir atsiųsti ją mums adresu: Herkaus Manto g. 22, Klaipėda. Gavę prekę ir ją patikrinę grąžinsime Jums pinigus į Jūsų nurodytą sąskaitą per 10 darbo dienų.

Paspauskite ant išsirinktos prekės ir po nuotrauka suraskite skiltį „Atsiliepimai“. Paspaudę ant jos galėsite peržiūrėti visus mūsų pirkėjų atsiliepimus ir prekės įvertinimus. Prisiregistravę mūsų elektroninėje parduotuvėje jūs taip pat galėsite rašyti atsiliepimus ir įvertinti prekes.

Mes naudojame jūsų asmeninius duomenis tik užsakymo įvykdymui ir netrukus po jūsų užsakymo įvykdymo jūsų mokėjimo duomenys yra automatiškai ištrinami. Jūsų vardas ir adresas yra saugomas mūsų sistemoje tik tam, kad ateityje užsakymai būtų lengviau įvykdomi. Jūsų vardas ir adresas nėra perduodami jokiai trečiai šaliai.

Į viršų